Alvar Räägel

Esmalt vabandan, saate alguses ütlesin Alvari nime valesti ja õnneks Alvar otsustas mind mitte kohtusse kaevata. Jätsin selle vea meelega sisse, et näidata, et vigu juhtub ja sellegipoolest tuleb edasi minna.

Antud saates kuuleme:

  • Mida tegi Alvar enne ettevõtjaks saamist.
  • Kuidas ettevõtja saamise hirmust üle saada.
  • Kuidas Alvari valis ideid, millega tegelema hakata.
  • Kuidas Amazonis tooteid müüa ja mida seejuures tähele panna.
  • Mis koolitusi Alvar külastas ja mis teda motiveerib.
  • Sellele lisaks on veel palju muud põnevat.

Alvar jagas minuga ka oma eelmise aasta numbreid, ärist USA Amazonis 2016. ja 2017. aasta veebruarikuu seisundiga. Esimese müügi tegi Alvar Amazonis 17.dets 2015. aastal. 2016. aastal, ehk esimesel aastal müüs ta Amazonis 19 195 toodet. Kogu 2016. aasta Amazoni käive oli 393 000 USD. Kasum sellest oli umbes 8%. Pool aastat müüs ta miinusega, kuni ta otsustas tooteid vahetada ja teha ühele esialgsele tootele edasiarendusi. 2017. aastal on kasumimarginal umbes 20-30% vahel. Kokku on Alvar Amazonis oma tegevusaja jooksul müünud 23 000 toodet ja teinud seda kogukäibe juures 495 000 USD. Alvari tegutsemiste kohta leiad lisainfot Jungleally kodulehelt. Samuti teeb Alvar koolitusi, kuidas müüa edukalt Amazonis.


HEAD KUULAMIST!

Kui on küsimusi minule või Alvarile, siis andke kindlasti teada. Saadet on võimalik tellida ka iTunest. Kui see lugu meeldis, minge Facebooki, jagage seda saadet ka oma sõpradele ning kirjutage kommentaaridesse, mida te sellest saatest õppisite. Olen väga tänulik Teie panuse eest. Kirjutage, kui on küsimusi või soovitusi indrek@hakkametegutsema.ee. Saadet on võimalik ka jälgida Twitterisja Instagrammis.

OLEME TEIE PANUSE EEST ÄÄRETULT TÄNULIKUD!

Lisa kommentaar

Email again: