TOETA SAATE TEGEMIST

Ettevõtluskoolituste, -loengute ja -seminaride hinnad ulatuvad sadadesse eurodesse. Ettevõtjate soovitused, edulood ja õppetunnid on hindamatu väärtusega. Meie pakume sulle praktilisi teadmisi oma eriala spetsialistelt aga tasuta, sest soovime need kõikidele inimestele teha kättesaadavaks. Sinu toetus aitab meil jõuda veel enamateni. Aitäh sulle selle eest!

Üks parimaid viise ennast harida on raamatuid lugedes. 2017. aasta septembris tuli välja eesti keelse tõlkega raamat nimega “Millionäri kiirtee”. Käesolev raamat on saanud palju positiivset tagasisidet kuna on aus ja konkreetne. Raamatut soovitavad ka meie saatekülalised, nende seas Alvar Räägel ja Peeter Pärtel.

Raamatu kohta saad rohkem infot RahaRaadiost.

Selle lingi kaudu registreerudes ja ostes toetad meie tegemisi.

Nüüdsest saab meid kuulata ja toetada ka PATREONi keskkonnas. Tänutäheks toetuse eest jagame Sinuga meie lugusid üks päev varem, enne kui need avalikult kõigi kuulajateni jõuavad! Lisaks saad lugeda ka kõiki meie uusi blogipostitusi ja anda tagasisidet enne teisi! Seega kui tahad olla Tõeline fänn ja esimene, kes kuuleb meie uutest tegemistest, siis liitu SIIN ja toetad meid 5 euroga! 

Veel saad oma panuse anda kui soetad endale personaalse tänulikkuse ja harjumuste kujundamise päeviku www.minulugu.eu lehelt. Päeviku igapäevane täitmine muudab Sind ümbritseva suhtes palju tänulikumaks ning aitab kujundada soovitud harjumusi, mis on vajalikud edukamaks ning õnnelikumaks eluks. Ideaalne kink nii Sulle endale kui ka Sinu sõbrale! Vaata rohkem SIIT! Päeviku on koostanud Indrek Põldvee ja Kristi Jõeorg. Samuti teeme töötubasi, kus räägime ja õpetame kuidas päevikut täita ja ära kasutada seda potensiaali. 

Kui sul pole võimalik meie tegevustesse rahaliselt panustada, on meile suureks abiks ka sinu tagasiside! Jälgi meid Facebookis ja Instagramis, jaga postitusi sõpradega. Koos jõuame veel rohkemate inimesteni. Kuskilt tuleb alustada!