Roland Tokko

Tervitused kõigile, olen kindel, et teil kõigil läksid jaanid suurepäraselt. Uskumatu, aga see, et kümnes lugu on teie ees.

Mul on suur au tutvustada tänase loo kangelast Roland Tokko.

Roland on üks Edu Akadeemia eestvedajatest. Edu Akadeemia toob meieni nii meilt kui mujalt maailmast teadmisi ja toimivaid strateegiaid inimestelt, kes on edukad, õnnelikud, jõukad ja terved ning kes on oma elus märkimisväärseid tulemusi saavutanud.

Roland on viimaste aastate jooksul Eestisse toonud palju põnevaid koolitajaid, Robert ja Kim Kiyosaki, Janet Atwood on vaid mõned üksikud näited. Süstib energiat, laulab, inspireerib, motiveerib ja koolitab erinevaid inimesi. Lisaks korraldab ta reise Tony Robbinsi koolitusele Inglismaale.

Roland räägib oma elust enne Edu Akadeemiat ning kuidas ta selle ettevõttega alustas. Ta jagab õppetunde koolist, ülikoolist ja elust enesest. Rolandil on palju põnevaid mõtteid ja soovitusi. Üks olulisemaid soovitusi on, et olge head inimesed üksteise vastu ja looge väärtust. Siis tuleb kõik muu iseenesest.

KUULA SEDA ÄÄRMISELT PÕNEVAT SAADET!


Rohkem infot nende tegevustest leiate Edu Akadeemia kodulehelt. Kui on küsimusi minule või Rolandile, siis andke kindlasti teada. Saadet on võimalik tellida ka iTunest. Kui see lugu meeldis, minge Facebooki, jagage seda saadet ka oma sõpradele ning kirjutage kommentaaridesse, mida te sellest saatest õppisite. Olen väga tänulik Teie panuse eest. Kirjutage, kui on küsimusi või soovitusi indrek@hakkametegutsema.ee. Saadet on võimalik ka jälgida Twitteris ja Instagrammis.

OLEME TEIE PANUSE EEST ÄÄRETULT TÄNULIKUD!

Lisa kommentaar

Email again: