Elena Kuslap

Sellel postitusel on 1 vastus

Meie tänase loo kangelanna on Elena Kuslap.

Elena on väga põnev naisterahvas, kes alustab oma loo rääkimist oma lapsepõlvest. Vaatamata oma keerulisele lapsepõlvele räägib ta sellest väga avameelselt, suured tänud talle selle eest. Elena vanemad on pärit Ukrainast ja raske oli kuulata, kuidas nende pere raskustega hakkama pidi saama ja kuidas nad kohanesid Eesti eluga.

Saates räägib Elena: kuidas ta tegi vanemate unistusi teoks, kuid sai lõpuks aru, et peab teoks tegema ikka enda unistusi. Räägime investeerimisest, kuidas paigutada raha kinnisvarasse ja palju muud põnevat.

Tuleb ära mainida, et Elena on kahe lapse ema ja käib tööl, õpib, areneb ja aitab teisi inimesi. Mitu korda selle saate ajal tekkis mul küsimus, kust ta seda energiat võtab. Järjekordne uskumatu naisterahvas meie seas, kes teeb ägedaid tegusid.

KUULA ELENAGA TEHTUD VESTLUST!

Kui on küsimusi minule või Elenale, siis andke kindlasti teada. Saadet on võimalik tellida ka iTunest. Kui see lugu meeldis, minge Facebooki, jagage seda saadet ka oma sõpradele ning kirjutage kommentaaridesse, mida te sellest saatest õppisite. Olen väga tänulik Teie panuse eest. Kirjutage, kui on küsimusi või soovitusi indrek@hakkametegutsema.ee. Saadet on võimalik ka jälgida Twitteris ja Instagrammis.

OLEME TEIE PANUSE EEST ÄÄRETULT TÄNULIKUD!

1 vastus

Selle saate linki ei ole siin lehel. Mikk, 1. detsember 2018

Lisa kommentaar

Email again: