Tarvo Tobbi

Meie 39 saate külaline Kaido Pajumaa tutvustas Tarvot järgnevalt:

Tundes Tarvot juba mõned aastad julgen öelda, et ta on kõige usinam ja ehedam iseenda tundma õppija, kellega olen kohtunud. Ja ta ei häbene seda tunnistada. Olen näinud oma silmaga, kuidas ta kogu aeg uusi mõtteid ja taipamisi kirja paneb, neid sünteesib ja niimoodi endale töötavaid lahendusi leiab. Ja need pole mingid lihtsad teemad, mille Tarvo enda jaoks läbi on töötanud – ta on läinud päris allikani välja.

Kõigest sellest tuleb tänases saates ka juttu. Tarvo jagab oma teadmisi elu erinevatest fookus-valdkondadest läbi erinevate elu etappide. Lisaks keskendume sellele, et kuidas ta alustas mediteerimisega, märkamiste kirjapanekust ja taipamiste loomisest.

Lisana leiad faili, mida Tarvo kasutab oma eesmärkide seadmiseks lühikeses ja pikemas perspektiivis ning pildi ajakasutusest, mis annab ülevaate nädala lõikes tegevuste haldamisest.

Tarvo on äärmiselt tegus meesterahvas ja soovin omaltpoolt edu ja jõudu talle.

Rohkema info saamiseks vaata:

Tööleht asub siin.

Kui teil on küsimusi meile või Tarvole, siis andke nendest kindlasti teada. Saadet on võimalik tellida ka iTunest. Kui see lugu teile meeldis, minge Facebooki, jagage seda saadet ka oma sõpradele ning kirjutage kommentaaridesse, mida te sellest saatest õppisite. Oleme väga tänulikud teie panuse eest. Kirjutage, kui on küsimusi või soovitusi indrek@hakkametegutsema.ee. Saadet on võimalik jälgida ka Twitteris ja Instagramis.

OLEME TEIE PANUSE EEST ÄÄRETULT TÄNULIKUD!

Lisa kommentaar

Email again: