Silver Rooger


Silver Rooger on ettevõte Dominate Sales juht. Dominate Sales aitab firmadel tõsta enda müüki ja kasvada, sõltumata ettevõtte või valdkonna eripäradest. Selle eesmärgi saavutamiseks lähenetakse kliendile süsteemselt ja tellija materjalist lähtuvalt. Tegemist pole läbikulunud müügitõdede koolitajatega, vaid meeskonnaga, kes aitab Sind alates meeskonnatöö ja inimeste arendamisest kuni kuni juhtimissüsteemide, tarkvara juurutamiste ja koolituste, vajadusel isegi värbamiseni välja.

Silverile omased ettevõtja, müügimehe omadused tulid esile juba siis, kui ta noorena ajalehti müüs. Küll aga viisid erinevad põhjused teda müügist eemale peaaegu kümneks aastaks. Õppides ülikoolis matemaatikat ja eelnevalt töötades mitu-mitu suve köögis, ei tundunud kumbki neist ikkagi päris see, mis silma särama paneb.


Lõpuks, leidis ta taas tee müügi juurde tagasi. Siinkohal ei jäta Silver rõhutamata: kui tahad jõuda oma tõelise kireni, siis ära kunagi jäta maha usku iseendasse, meeletut tahet ning tööriistakasti täis kasulikud põhimõtted. Tema elus on tekkinud mitu olukorda, kus puhas tahe ja hulljulge järjekindel lähenemine on viinud teda kaugemale, kui ta oleks osanud arvata.


Saates jagab Silver kõige meeldejäävamaid ja õpetlikke meenutusi ajalehtede müümisest ja kuidas on see teda edaspidises elus mõjutanud. Tuleb juttu südamehääle kuulamisest otsuste tegemisel ning sellest, kuidas Silveril õnnestus langetada oma elu parim otsus mündi abil. Ega tee eduni lust ja lillepidu nüüd ka pole olnud. Kuuleme, mis juhtub, kui sead endale liiga ambitsioonikad eesmärgid ja seod kogu oma õnne ainult saavutatava tulemusega. Ning mis veel olulisem, kuidas seda mitte teha ja millele eesmärgi seadmisel üldse keskenduda. Äratundmisrõõmu ja väärt õppetunde kõigile!Siin on paar mõtlemapanevat ideed Silverilt, mis vallandusid intervjuu käigus:

  • “Sul ei pea olema ilmtingimata kraadi selleks, et saada seda tööd, mida sa tahad.”

  • “Kui inimesel on talent, siis kogemus ja oskused tulevad ülikiiresti sõltumata erialast.”KUULA SAADET!


Võtke meiega ühendust kui on mõtteid või soovitusi: indrek@hakkametegutsema.ee või kirjutage meile Facebookis!

Lisa kommentaar

Email again: