Hede Kerstin Luik

Sellel postitusel on 2 vastust

"Kõik tahavad progressi, keegi ei taha muutusi.”

Hede Kerstin Luik on juba üle 20 aasta igapäevatööks tegelenud inimeste hoiakute ja käitumise mõjutamisega. Teda huvitab see, kuidas inimesed igapäevaselt toimivad ja mis neid motiveerib, millest nad mõtlevad ja mis üleüldse neid tegutsema paneb. Hede eesmärk on aru saada, kuidas ta saaks aidata teiste unistusi täita, muutes inimesi seeläbi võimekamaks ja võimsamaks.

Täna on Hede juhtimistreener ja konsultant, täiendades ennast INSEADis muudatuste juhtimise magistriprogrammis. 
“Leia enda jaoks sobiv viis, et olla iseendaga kontaktis. Hakka märkama, millal lähed endaga kontaktist välja ja too ennast kohale tagasi - näiteks keskendu hingamisele, sest seda saad teha teadlikult.”


Saates tuleb juttu:
  • Miks on oluline iseennast kuulata? Kuidas seda päriselt teha?
  • Mis on meeskondades põhilised stressitekitajad?
  • Mis vahe on tahtmistel, soovidel ja vajadustel?
  • Nõuanded juhile - kuidas meeskond toimima saada?
  • Läbitöötamata emotsioonidega toime tulemine.


“Me elame ja toimime teistega vastastikuses mõjus - peame märkama mida teised meie ümber vajavad.”Hea kuulaja! Kui Sul on meile või Hedele küsimusi/ettepanekuid, siis võta julgelt ühendust facebookis või kirjuta indrek@hakkametegutsema.ee. Hoia end meie tegemistega kursis ja jälgi meid ka Instagramis.

2 vastust

Aitäh, Hede, väga tervendav ja motiveeriv lugu!

Helgust ja valgust
Katrin
Katrin, 2. november 2019
Armas Hede,
Täiesti puht juhuslikult oli minu androidis tekst "Hakame tegutsema" ja järel Sinu nimi...ma pole kunagi sellest podcastist midagi kuulnud ja täiesti kindlasti poleks seda ka kuulama hakanud, kui poleks olnud Sinu nime. Otse loomulikult kuulasin kogu jutu ühe hooga ja ilmselt kuulan ka teist korda, sest see, mis kuulsin oli nii inspireeriv, nii innustav ja tegi mind nii rõõmsaks! Ei tea isegi, millest selline südamest tulev rõõm. Kas sellest, et teema oli huvitav, et see puudutas mind, või et oled väga tubli ja kõik need aastad, mis me pole kokku juhtunud, oled veetnud huvitavalt ja sisukalt tegutsedes - ilmselt kõik kokku :-)
Selle väikse tervitusega saadan Sulle rõõmu ja terviseid ning kui Sul on mõnikord aega ja mina juhtun Eestis olema, jooksime koos tassikese kohvi-teed.
Tervitustega Luganost
Helbe
5096227
Helbe, 11. veebruar 2019

Lisa kommentaar

Email again: