Katrin Vilimaa-Otsing

Sellel postitusel on 1 vastus


Tänase loo kangelanna on digiturunduse ekspert Katrin Vilimaa-Otsing.
Aja planeerimine, andmete analüüsimine ning turunduse efektiivsustamine on Katrinile väga südamelähedased."Mõõda oma tulemusi ja proovi, et iga järgmine kampaania oleks eelmisest edukam!"


Äärmiselt uudishimulikul ja tegusal Katrinil on 9aastane kogemus digiturunduse alal. Google Analytics, digistrateegiate planeerimine ning nendealaline koolitamine on tema leivanumbrid. Viimased kolm aastat on ta töötanud fleelancerina. 

Teadmistejanuline Katrin naudib, kui asjad muutuvad, sest siis saab ise edasi areneda ning teisi õpetada. Ta soovitab kasutada meie väikese Eesti turu väiksust. Tema sõnul on Googles esikohale saamine ajaküsimus.


"Uudisvoos sa võistled ka kasutaja sõpradega. Seega sinu postitus/mäng peab olema huvitavam kui see, et pinginaaber eile abiellus. See ei ole nii, et võistled ettevõtetega, vaid kõikide postitustega."


Saates kuulete:

◆ Miks on turundus Katrini jaoks põnev? 4:15
◆ Palgatööst vabaks. 10:23; 21:18; 21:44
◆ Hirmud, mis hoidsid tagasi oma ettevõtet tegemast. 11:52
◆ Mis on mastermind? 31:00
◆ Turunduseetika. 45:47
◆ 2 testi, mis tuleks läbi teha enne, kui teed postituse. 54:30
◆ Nipid kampaaniate tegemiseks. 55:27
◆ Kuidas saada eksperdiks? 1:03:28
◆ Kas tulevikus on kõik freelancerid? 1:11:54


"Müü maha esmalt oma tugevused. Ja siis lisamüügina iga kord proovi midagi juurde õppida. Et iga kord läheks su teenus aina suuremaks ja laiahaardelisemaks."
Hea kuulaja! Kui Sul on meile või Katrinile küsimusi/ettepanekuid, siis võta julgelt ühendust Facebookis või kirjuta indrek@hakkametegutsema.ee. Hoia end meie tegemistega kursis ja jälgi meid ka Instagramis!1 vastus

Väga hea ja inspireeriv saade. Tegelikult on kõik saated head ja igast leian häid ideid. Tänud Sulle Indrek ja küta edasi! Taavi, 5. november 2019

Lisa kommentaar

Email again: