Silvi Grigorjeva


Täna jagab meiega oma inspireerivat lugu tõeline kangelanna Silvi Grigorjeva. Silvi toimetab
igapäevaselt veebiajakirja "Femme". Nagu ta ise ütleb: "See on minu kirg, iha ja isekus!"
    "Mõtle suurelt, aga alusta kuskilt!"
Silvi on äärmiselt inspireeriv, inspireeruv, emotsionaalne, kirglik ja sihipärane naine, ema ja paljude 
projektide algataja ning eestvedaja. Juba üle 15 aasta on Silvi olnud veebiajakirja "Femme" eestvedaja. Samuti kuulub ta tegusaid naisi koondavasse klubisse nimega Reval Rotary Klubi.

Silvi rõhutab, et teha 
tuleb seda, mis meeldib ja mis kõnetab. Tema oma meeskonnaga on juba kuuendat korda korraldanud heategevusüritust Päikeselaager, mis on suunatud vähekindlustatud perede lastele. Mängulust ja
improviseerimine avaldub ka temaloodud maalitrennis, kus inimestel on võimalik avardada enda piire ja inspireeruda läbi Silviga maalimise.


"Head tehes sa teed tegelikult iseendale head - JA SEE ON NII ÄGE TUNNE!"


Inspiratsiooni kogub Silvi inimestega suhtlemisest ja nendega lävimisest. Juba kümnendat hooaega korraldab ta salongiõhtuid, mida nimetab intiimseteks sisekaemusteks. Inimese tagasivaade enda tehtule on innustav nii esinejale kui ka kuulajatele. Salongiõhtute eestvedamine tekitab Silvis meeletult tänulikkuse ja õnnetunnet.


"Hukkamõistmise asemel püüa mõista!"


Silvi paneb inimeste südamele tunnustamise ja hea sõna ütlemise. Ise tunnistab ta uhkusega, et tema on sihipärane ja sihipäratu uitaja ning soovitab seda ka Sinul olla!


ÜLESKUTSE: 9. novembril toimub Tallinn Hilton Park hotellis heategevuslik Päikesegala, millel kogutakse raha Eesti vähekindlustatud perede lastele suvelaagrite korraldamiseks. Täpsem info SIIN.


Saates kuuled:

● Mida lapsed ja täiskasvanud saavad maalimisest? 06:10
● Mis on Päikeselaager? 14:20
● Mida annab Heavy metal Silvile? 22:40
● Kuidas Silvi jõudis ajakirjandusse? 29:40
● Kust võtta julgus midagi ära teha? 34:30
● Mida kujutavad endast intiimsed salongiõhtud, mida Silvi eest veab? 39:30
● Kuidas treenida sisemist intuitsiooni? 53:50
● Kas alustada ettevõtlusega? 59:30
● Mis inspireerib Silvit? 1:17:56


Hea kuulaja! Kui Sul on meile või Silvile küsimusi/ettepanekuid, siis võta julgelt ühendust Facebookis või kirjuta indrek@hakkametegutsema.ee. Hoia end meie tegemistega kursis ja jälgi meid ka Instagramis!Lisa kommentaar

Email again: