Natukene rohkem infot Indrekust

Indrek Põldvee

Minust täpsemalt:

Olen Indrek, 35 aastat vana ja alates 2014. aasta sügisest olen idufirma Sorry as a Service kaasasutaja ja nüüd ka värske tegevjuht. 2017. aastal veebruaris hakkasin tegema podcasti “Hakkame tegutsema”.

Minu kõige uuem projekt on motivatsioonipäevikute loomine ja müümine. Sellest saate rohkem lugeda Minulugu kodulehelt. Tänulikkus koos saatega on minu elu kardinaalselt muutunud. Olen oma igapäevasesse rutiini võtnud tänulikkuse päeviku täitmise, see on ka mul alati reisidel kaasas. See päevik annab mulle kindla fookuse, ma olen tänulik asjade eest, mis mul olemas, ja ei mõtle sellele, mida mul pole. Samuti ma näen palju rohkem võimalusi ja julgen teha ja ette võtta rohkem. Ma unistan veelgi suuremalt ja kõik see, mis toimub hetkel mu elus, on alles algus.

Tänu oma idufirmale olen ma läbinud Euroopa parima idufirma äriprogrammi StartupWiseGuys ja maailma ühe parima idufirma programmi hulka kuuluva Techstars. Techstarsi võetakse 1% idufirmasid, kes on otsustanud kandideerida. Tänu nendele programmidele võin öelda, et ma olen arenenud palju ja kohtunud äärmiselt põnevate inimestega ja mentoritega.

Olles üle 3,5 aasta idufirma maailmas, tegeledes tõusude ja mõõnadega, positiivsete ja negatiivsete olukordadega, olen palju kogenud. See väsitav ja keeruline aeg on olnud samas ka kõige paremaid aegu minu elus, sest me oleme oma ettevõttega loonud uue turu.

Idufirmadest räägitakse tänapäeval palju ja olles selles maailmas sees, on hakanud mind aina rohkem huvitama väikeettevõtted

Soovin teada, kust nad võtavad oma energia. Kuidas nad käituvad rasketel aegadel ja miks nad alla ei anna? Mis neid pani seda tegema ja kas nad on rahul? Neid inimesi ei leia Google’st otsides ja me ei kuule nende lugusid eriti palju avalikult. Sellepärast on mul suur soov ennast arendada ja otsida üles inimesed, kes on julguse kokku võtnud ja alustanud oma ettevõttega. Ma ei otsi ainult edulugusid, vaid ka inimesi, kes on ebaõnnestunud ja ikka toimetavad edasi. Olen ise veendunud, et läbikukkumistest õpib väga palju. Samuti suudavad vähesed peale ebaõnnestumist jälle püsti tõusta ja edasi minna. Olen ette võtnud enda arvates väga põneva rännaku. Pärast mõnda kohtumist ning inspireerivate ja motiveerivate kogemuste kuulamist olin kindel, et minusuguseid inimesi on kindlasti veel ja ma võiks hakata lindistama inimeste lugusid, kellega ma kohtun. Sedasi sündiski saade “Hakkame tegutsema”.

Tänaseks olen teinud üle 30 intervjuu, tänu nendele olen äärmiselt palju õppinud ja see innustab mind edasi tegutsema. Ma ei näe, et ma niipea nende saadete tegemise lõpetan, kuna Eestist leiab väga palju võrratuid ettevõtlikke inimesi. Mu eesmärk oli alguses viia läbi  minimaalselt 10 intervjuud ja need avaldada. See on tehtud. Tänase päeva seisuga võin julgelt väita, et loodan aasta lõpuks teha 40 lugu. Järgmise aasta lõpuks soovin teha natuke üle 100 loo ja siis soovin selle saate kellegile edasi anda. Ma näen, et eestis on üle 10 000 inimese, kellega lugusi teha.

Kui mõni teema pakub rohkem huvi või saan kuidagi abiks olla, võta kindlasti ühendust. Hea meelega abistan, kui on võimalik, võin ka teile tutvustada enda saatekülalisi lähemalt. Võimalusi on palju ja ma olen väga tänulik, kui kirjutad mulle või minu võrratu tiimi mõnele liikmele.


Järgmine
Miks ma alustasin podcastingu ja selle blogiga!

Lisa kommentaar

Email again: