Minu 2017. aasta alla 100€ ostud, mis muutsid minu igapäevaelu

Indrek Põldvee

Ma mõtlesin selle loo kirjutada, kuna kuulan päris palju Tim Ferrise podcasti. Ta  küsib alati oma külalistelt, mis on alla 100 dollari ostud, mis on neid mõjutanud viimase 6 kuu või aasta jooksul. Ma olen sealt saanud paar ideed ja mõned sellised ostud isegi teinud. See on minu jaoks päris kasulik olnud ja on tekkinud põnevaid mõtted. Siin on kirjas need 3 toodet, mis on minu elu täielikult muutnud 2017. aastal: kas teinud elu mugavamaks või andnud inspiratsiooni.

Nr1. Jaanuaris soetatud “The Five Minute Journal”. Ostsin selle Amazonist 25 dollari eest. See oli kindlasti eelmise aasta kõige parem investeering iseendasse. See päevik aitas mul tänulikkust praktiseerida ja andis mulle väga tugeva formaadi, mida ma tänaseni jälgin. Tänu sellele päevikule alustasime Kristi Jõeoruga “Minu lugu” teekonda. Tegime sarnase päeviku ja see on avanud palju uusi uksi ja andnud inspiratsiooni uute toodete jaoks. Ma olen selle ostuga rohkem kui rahul ja midagi paremat ma ei tea küll, mida võiks osta nii väikse summa eest, mis võiks tuua ellu nii suuri muutusi. See päevik on mulle andnud rohkem fookust, enesekindlust ja loomulikult tänulikkust.

Nr2. Teiseks selles nimekirjas Bluetooth kõrvaklapid (BT). Ma hakkasin neid aasta alguses rohkem ja rohkem tahtma. Ma avastasin siis enda jaoks Aliexpressi ja tellisin erinevaid kõrvaklappe. Eestis on selliste kõrvaklappide hinnad päris kõrged ja sealt tellides oli väga hea erinevaid tooteid testida. Käisin läbi täitsa mitu paari, kui leidsin endale need õiged. Ma ei soovita kõrvaklappe, kus pult on juhtme küljes, sest trenni tehes tõmbab pult seda poolt allapoole, samuti panin tähele, et juhtmete ühendused pole nii tugevad. Mulle meeldivad väga sellised klapid, kus pult on kuulari sisse ehitatud ja mida on mugav juhtida. Patarei peab vastu 7-8h ja olenevalt mudelist maksavad 20-40 dollarit. Mulle meeldib nendega trenni teha ja linnas jalutada. Hommikuti jõusaalis vaatan inimesi, kellel on juhtmega kõrvaklapid ja kuidas nad peavad seda juhet sättima, see tuleb telefoni tagant ära jne. Samuti kodus on väga mugav samal ajal kokata või koristada ning podcaste kuulata ja telefoni vastu võtta, kui ei pea telefoni juurde jooksma. Kindalsti on see väga hea investeering mugavuseks. Kui eelmine toode oli investeering enesearengusse, siis juhtmeta kõrvaklapid on kindlasti toode, mida ma kasutan igapäevaselt ja naudin väga.

Nr 3. Viimane toode on ostetud alles detsembris. Selle vihje sain ma samuti Tim Ferriselt ja see on Bluetooth klaviatuur. Mugav, väike reisiklaviatuur, mida kaasas kanda. See oli detsembris minu lahutamatu reisikaaslane. Sellega olen hakanud palju rohkem kirjutama. Mul pole arvutit reisides väga vaja, lihtsalt võtan selle klaviatuuri, mis kaalub 150grammi ja patarei peab vastu 3 nädalat. Mugav alus ja nii tore on kirjutada. Ma pole väga suur kirjutaja, aga selle klaviatuuriga on väga mugav telefonisse kirjutada kas või sedasama blogipostitust või sõpradega suhelda. Samuti meeldib mulle kirjutada Evernote’i või meile, need wifi’sse saades arvutisse sünkroniseerida ja üle vaadata. Telefonis on hea kirjutada ka seepärast, et seal on vähem ahvatlusi teisteks tegevusteks ja lehtedeks, samuti on ekraani suurus minu jaoks ideaalne. Kindlasti jätkan selle kasutamist ja väga hea on juhtmeta kõrvaklapid ühendada, muusika käima panna ja siis kirjutada :) soovitan proovida.

Need on minu 3 toodet, mille ostmine muutis minu elu eelmisel aastal paremaks. Kui sul on küsimusi või kommentaare, anna teada. Hea meelega sooviks ka teada, mis alla 100€ maksvad tooted on sinu elus eelmisel aastal kõige rohkem mõju avaldanud.

 

Eelmine
Ettevõtluse telgitagused
Järgmine
Kuidas ma hakkasin praegu tööd otsima?

Lisa kommentaar

Email again: