INDREK PÕLDVEE
Podcasti algataja, intervjueerija


Indreku näol on tegemist suure podcastide austajaga, mille tõttu sündiski 2016 aasta detsembris idee luua päris oma saade. Alates esimestest taskuhäälingutest, mis sai valmis tehtud 2017 aasta veebruaris ja märtsis, on olnud teekond tänaseni täis suuri õppetunde, tohutut isiklikku arengut ning palju uusi tutvusi. Ta on ehe näide inimesest, kes julgeb suurelt mõelda ning liikuda sihikindlalt oma unistuste poole, püüdes sealjuures muuta maailma paremaks paigaks.
Rohkem infot Indreku kohta leiad blogist. Kuula ka Indreku enda lugu siit. 


KENRI TOPS


Kenri on aktiivne noormees, kes vaatamata gümnaasiumiõpilase staatusele leiab aega ka pidevaks enesearendamiseks ning uute asjade proovimiseks. Igapäevaselt on ta suur podcastide austaja, mistõttu on “Hakkame Tegutsema” lehel kaasalöömine tema jaoks äärmiselt huvitav ning kaasahaarav. Hindab väljakutseid ja uute oskuste omandamist, mistõttu ootab põnevusega iga uut projekti, mille kallal taas tööle asuda.


MELLY KÜLAVIIR


Olen väga loominguline isiksus ja oskan leida probleemidele mitmeid lahendusi. Pean kriitilist mõtlemist väga oluliseks, mistõttu oskan langetada enda jaoks kõige paremaid otsuseid. Iseloomult olen sõbralik, sotsiaalne ja avatud uutele kogemustele. Olen alati eelistanud humanitaarainete õppimist, sest minu jaoks pole midagi huvitavamat kui ühiskond, millesse olen sündinud.
KRISTIN ANNASK


Kristin on tõeline tegutseja, kes ei karda lahendada keerulisi ülesandeid. Talle meeldivad huvitavad projektid, mis nõuavad temalt pingutust ja eneseületamist. HT tiimiga liitumine on tema jaoks hea võimalus anda oma panus saate arengusse, saada palju uusi kogemusi ning teadmisi. Kristin teeb palju sporti, on positiivse ellusuhtumisega ja igati abivalmis.
OLEV JÄRVALA


Olev  liitus HT meeskonnaga sel suvel. Ta tervitab väljakutseid ning teab, et arenemiseks on vaja mugavustsoonist väljuda. Probleemidele leiab ta tihti lahenduse loova lähenemise ning järjepidevusega. Neid omadusi saabki ta nüüd HT projektides rakendada. Olev armastab sporti ja lugemist ning on osav kirjutaja.
Ta hindab kõrgelt tervislikku eluviisi ja on rõõmsa ning avatud ellusuhtumisega.